Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Fatura Sorgulama Servisi

fatura sorgulama

Fatura Sorgula

Ay içinde kaç tane fatura takibi yapmak zorunda kalabiliyorsunuz? İş yerinizin, evinizin ve uzakta okuyan kardeşinizin faturalarını takip etmek için fatura sorgulama servisimizi kullanabilirsiniz. Fatura borcu öğrenmek ve fatura borçlarının tutarını görebilmek için fatura sorgulama servisimizden faydalanabilirsiniz. En etkili fatura borcu öğrenme servisimiz sayesinde tüm borçlarınızı takip edebilir, geçmiş dönemde olan faturalarınızı görebilirsiniz. Fatura ödeme merkezlerine gitmeden fatura borcunuzu öğrenebilmek için internetinizin olduğu her yerde cep telefonunuzdan fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Servisimiz sayesinde su, elektrik, telefon, doğalgaz, internet borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Ay içerisinde borcunuzu ödemediğinizi düşündüyseniz ilgili ödeme merkezlerine gitmeden borç sorgulama yapabilirsiniz. Vodafone operatöründen hizmet alıyorsanız ve Vodafone güncel fatura tutarınızı merak ediyorsanız hemen anında öğrenebilirsiniz. Tüm operatörler üzerinden fatura borcunuzu görüntüleyebilirsiniz. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom mobil operatörleri üzerinden tüm sorgulamaları gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Borcu Öğrenme Servisi İle Güncel Faturanızı Öğrenin

Su faturanızın ne kadar olduğunu merak ediyorsanız borcunuzu öğrenebilmek için ödeme merkezlerine gitmek zorunda değilsiniz. İski fatura sorgula servisimizi kullanarak su borcunuzu öğrenebilirsiniz. İstanbul’da yaşayan vatandaşlar için İski borçlarınız için yapılandırma seçeneği sunuyor. Son başvuru tarihi 30 Ekim 2016 olduğu için geçmiş dönem borçlarınız varsa da fatura sorgulama servisimizden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz zaman fatura sorgulama yaparak fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz.