Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimden Numara Bulma

isimden numara bulma

Numaradan İsim Sorgula

Geçmişte tanıdıklarımıza ulaşmayı çok isteriz. İsimden numara bulma her zaman yapamayabiliriz. Çünkü güvenebileceğimiz bir siteden arkadaşlarımıza ulaşmak her zaman önemlidir. Aradığın zaman arkadaşına ulaşabilmek her zaman internetten çok daha kolay olmuştur. Sosyal medya sayesinde tüm arkadaşlarımıza ulaşabiliyoruz. Peki ya ulaşamadıklarımıza nasıl ulaşabiliriz? Bunun cevabı tabi ki de Bu Numara Kimin’de!

Her defasında arkadaşlarına ulaşabilmek için araya aracı mı sokuyorsun? Mesela Adnan diye bir arkadaşına ulaşabilmek için yakın arkadaşlarından biri Mehmet ile iletişime geçmen gerektiğini düşünüyorsun. Mehmet’in numarasını da Ali’den aldın. Tek tek insanları arayıp rahatsız etmek yerine isimden numara sorgulama mesajla işlem yaparak iki saniyeni almadan Adnan’ın numarasına adı soyadı ve ikamet ettiği şehirden bulabilirsin. Türkiye’de tüm operatörlerden sorgulama yaparak isimden numara bulma’nın servisimiz ile ne kadar kolay olduğunu hemen görmen mümkün. 

Vodafone İsimden Numara Bulma

Vodafone operatörü kullancısı isen isimden numara bulma işlemini Vodafone operatörü için de gerçekleştirebilirsin. İsimden numara sorgulama Vodafone operatöründen sorgulama yapabileceğin için artık defterine de not almana gerek yok. İsimden numara öğrenebilmek her zaman teknolojimiz ve rehber servisimiz ile daha kolay haldedir. BTK onaylı servisimiz ile istediğin zaman işlem yapabilirsin.

İsimden numara sorgulama servisi neden işe yarar? Telefon numarasını arayıp da bulamadığımız kişilerin telefon numaralarına ulaşabilmemiz için en kullanışlı işlerden biridir. İstediğin kişinin adını soyadını ve ikamet ettiği şehri yazmanız ardından sorgulaman aradığın kişiyi bulmakta mümkün olacaktır. 

Dilerseniz konu ile ilgili önceki yazılarımızdan "İsimden Numara Sorgulama" başlıklı makalemizi de okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.