Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimden Numara Sorgulama Bedava

Aylık kazancımız ne kadar olursa olsun hepimiz bütçelerimize dikkat etmek zorundayız. Eğer bir şeyi daha tasarruflu yapmanın bir yolu varsa onu tercih etmemiz elbette doğaldır. Tasarruflu yapmaktan da öte ücretsiz yapma şansı varsa doğrudan onu seçmek kaçınılmazdır. Ancak bazen ücretsiz aldığımızı sandığımız hizmetlerin bedeli paradan çok daha ağır olur. Bu durum özellikle isimden numara sorgulama bedava diyerek insanları çekmeye çalışan sorgulama servisleri için geçerlidir.

Önce numara sorgulama hizmetlerinin neden bedava olamayacağını söyleyelim. Çünkü servisler bu hizmeti verirken abonenin veri tabanında aranması için operatörlere (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom mobil ve Türk Telekom) hizmet bedeli öderler. Bu nedenle de isimden numara sorgulama yaptığınızda küçük bir ücretlendirmeye tabi olursunuz. Eğer bedava diyen yasal olmayan servisleri kullanırsanız telefon rehberi bilgilerinizi tehlikeye atarsınız ki bu çok daha büyük bir ücrettir.

İsimden numara sorgulama işlemini Bu Numara Kimin servisimiz ile yapın sonrasında sizi üzecek büyük bedeller ödemek zorunda kalmayın.