Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numara Sorgulama Yöntemleri

Telefonumuzda bilinmeyen numaralarla karşılaştığımızda kimin aradığını merak eder ve doğal olarak hemen öğrenmek isteriz. Bunun için çeşitli numara sorgulama yöntemleri bulunsa da genellikle sonuç alınamaz ve ortaya zaman kaybından başka bir şey çıkmaz.

Kişiler bilgilerini İnternette paylaşmadığı için Internet üstünden yapılan sorgulamalar %99 işe yaramaz. Facebook da ise profil bilgileri genellikle kapalı olduğundan arkadaşınız olmayan birinin adını numarasından bulamazsınız.

Numara sorgulama yöntemleri içinde en iyisi sorgulama siteleri ve uygulamalarıdır. Ancak bunların da gerçek olmayanlarına çok dikkat etmek gerekir. Sahtekarlık amaçlı kurulmuş siteler yüzünden zarara uğrayabilirsiniz. Bu nedenle numara sorgulama programları, siteleri ya da aplikasyonlarının BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) lisanslı olup olmadıklarına yani yasal olup olmadıklarına bakın ve lisansı varsa sorgulama yapın. Numara sorgulama yöntemleri içinde en güveniliri olan BTK lisanslı numara sorgulama servisimiz Bu Numara Kimin'i hemen deneyin.