Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Sorgulama Cep Telefonu

Cep telefonları nerdeyse parmak izimiz kadar bizlerle özdeşleşti. Çünkü sadece telefonla konuşmuyor, oyun oynuyor, sosyal medyaya giriyor, film seyrediyor, ödeme işlemlerimizi yapıyor, İnternet’ini sorgulama için her an kullanıyoruz. Kısacası hem eğlence hem iş için olan vazgeçilmez parçalarımız. Ancak bu durum bazen tam tersine dönüp bilinmeyen numaraların saldırısına uğramak gibi can sıkıcı bir hal de alabiliyor. Elbette bunun da bir çözümü var; sorgulama yaparak sizi arayan cep telefonu kime ait bulma hizmetimiz.

Bu Numara Kimin bilgi teknolojileri servisimiz ile bilinmeyen cep numarası kalmıyor. Web sitemize girip cep telefonu numarasını yazdığınızda Turkcell, Vodafone, Türk Telekom mobil ve Türk Telekom sabit veri tabanlarının dördünde birden anında arama yapılıyor. SMS sorgulama sonucunuz hiç zaman kaybetmeden size gösteriliyor. Tabii telefonla arayarak sorgulama yapmak isterseniz o seçeneğimiz de mevcut.

Sorgulama yaparak arayan cep telefonunu bulmak için sorgu paketlerimizden faydalanarak hizmetimizi kurumunuz için de kullanabilirsiniz. Ne dersiniz denemeye değmez mi?